Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keserű Pitbull, vagy a Revenge...

Keserű Pitbull, vagy a Revenge a jóbb otthonvédelemre, melyik okoz nagyobb sérülést?

Figyelt kérdés
A pitbull 55-60 joule erővel lő,jó riasztó patronnal 12 mm gumigolyót,a revenge meg 100 joule erővel,de 15 mm gumigolyót... Most melyik a rosszabb,fájdalmasabb?
2016. júl. 14. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb golyó erősebb becsapódással . Azt vedd figyelembe hogy 2 lövés kell egy csókára , az ha kajak vagy herbálozik nem érzi akkor se ha bordáját megtörte a találat . Gáz ellen nincs védekezés a PV CS vegyes megfog elhajt bárkit .
2016. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van gázpisztolyom is vegyesen tárazva,de a gumison azért gondolkodom,hogy általánosan betörő ellen,vagy támadó ellen otthon jó lehet.
2016. júl. 14. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szerez be egy rottweilert! De most komolyan, hiszen az nem minősül fegyvernek, támadni, védeni tud, aranyos kutya, és jelzi ha veszély van.

Viszont a kérdésre válaszolva én Revenge-t használnám.

2016. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*szerezz
2016. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem pitbullom van,de gondolkodtam hogy cserélem esetleg... bár valahol azt írják a kisebb golyó kisebb felületen üt,és kb hasonló fájdalmas lehet. de akkor hiszek nektek,és cserélek azt hiszem :)
2016. júl. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!