Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszamenőleg is kell TB-t...

Visszamenőleg is kell TB-t fizetnem?

Figyelt kérdés
Munkanélkülibe regisztráltam és ott mondták hogy már nem érvényes a diákom így fizetnem kell 7 ezer valamennyit havonta ez gondolom a TB lesz...2015ben érettségiztem utána októberben lejárt a diákom majd OKJ képzésre jártam de ott nem csináltattam újat csak papíron volt ideiglenes...na most én a képzést ott hagytam június elején...most viszont dolgozni fogok és az lenne a kérdésem hogy így is fizetnem kell? ha igen mikortól? vagy egyáltalán mire gondoltak a munkanélkülibe amit elvileg kérvényezhetek hogy mentsenek fel alóla..!? ha valaki tudna segíteni azt megköszönném mert én most nem értem..

2016. júl. 14. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nappalin jártál OKJ-s képzésre arra az időszakra nem kell fizetned, ha a képzés befejezése után 45 napon belül munkába állsz, szintén nem kell fizetned. Ha nincs munkád és emiatt jövedelmed, amiből a TB-t fizetni tudnád az önkormányzatnál lehet kérvényezni, hogy vállalják át helyetted, ehhez regisztrált munkanélkülinek kell lenned, mert igazolnod kell, hogy nincs munkád.
2016. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. júl. 18. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!