Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, mit csináljak?

Wheatley core kérdése:

Tetszik egy lány, mit csináljak?

Figyelt kérdés
már 2 éve ismerem. mit csináljak hogy tetszek neki? ahogy megfigyeltem nem nagyon tetszek neki.nagyon sokban hasonlítunk:ugyanaz a kedvenc mobunk minecraftban,kedvenc szinünk, ő is olyan érzékeny mint én,és ő is imádja a sportot.csak az a baj hogy jelenleg van barátja és engem semmibe vesz.pedig ha beszélhetnék vele rájönne hogy kedvessebb vagyok mint hiszi.kérlek segitsetek hogy nyerjem el a szivét.vagy legalábbis hogy érjem el hogy felkeltsem a figyelmét.

2016. júl. 14. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:
a válaszaitokat elöre köszönöm
2016. júl. 14. 20:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a capslockot ès beszèlgess vele.
2016. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz
2016. júl. 14. 20:26
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha észre se vesz?
2016. júl. 14. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem figyel fel a külsődre, és nem tetszel neki, akkor hiába minden. A kedvességed pedig nem ér semmit. :)

Azt nem tudom, hogy mi kell neki, csak ő tudhatja, szóval ebben nem tudok segíteni. Próbáld meg kideríteni. Próbálj meg beszélni vele. De ha azt látod, hogy nem tetszel neki, akkor nem is fogja meg benned semmi.

2016. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani (tudom hogy akérdés óta 2 év telt el)de szerintem soha ne közelítsd meg úgy abdolgot hogy pl" szia én xy vagyok és a minecraftban ugyanaz a kedvenc mobunk". Így szerintem soha ne közelítsd meg ha meg van barátja akkor építs ki egy baráti kapcsolatot anno én is így csináltam. Volt egy lany aki tetszett és bármit meg tudtam tenni érte majd kesöbb kiderült hogy a lany a legjobb barátom csaja hat kínos volt. De ki építettem egy komoly baráti kapcsolatot és vártam türelmesen. Majd eljött a pillanat hogybszétt mentek és akkor ráhajtottam. (Igaz ez nem szép dolog na de na) mondjuk én nem jöttem ki jól belőle mert elmondta hogy vegig csak játszadozott velem és utána letiltott a ge*ibe.
2018. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!