Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a gitár megfelelne egy...

Ez a gitár megfelelne egy olyan kezdőnek mint én (nem nagyon volt még gitár a kezemben) Jackson JS11 Dinky?

Figyelt kérdés
Itt a gitár linkje: [link] (Jackson JS11 Dinky)? Másik kérdés az hogy megfelel-e ennek a fejhallgató erősítőnek a minősége: [link] Tudom, hogy metal-osabb gain van rajta de leginkább Metallica számokat játszanék és aux kábellel rákötném a hangfalra. Az első kérdés a fontosabb. Köszönöm szépen előre a válaszokat!

2016. júl. 16. 00:03
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már az offolást, nem kell mindenbe belekötni.
2016. júl. 16. 13:55
 22/30 A kérdező kommentje:
Inkább a kérdéseimre válaszolnátok. :/
2016. júl. 16. 13:56
 23/30 Mojjo ***** válasza:
Ajánlottam konkrét gitárt, ez mitől is off? Sorry kérdező, de ha ennyire értékeled a segítséget, ne csodálkozz, ha senki nem fog neked segíteni. Ha szeretnél valamit, vedd ki a kapanyelet a szádból előtte.
2016. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
A magyarázkodás sem érdekel.A "nincs mobilnetem" nem érdekel senkit. Főleg, hogy én azt írtam, hogy ebben az árkategóriában/alatta nincs. Szerintem egy 20K-val több gitár már egy másik kategória. De hasraütésből, anélkül, hogy utánanéznél akárki tud írni dolgokat. Milyen segítséget kéne értékelnem? Ja, azt köszi, hogy mondtad, hogy a tremolótól elhangolódik, de ezen kívűl nem lettem okosabb. Írtam, hogy az Ibanez GRX20 is érdekel de arra nem kaptam semmit.
2016. júl. 16. 18:36
 25/30 Mojjo ***** válasza:
58%
Szerintem te el vagy tévedve. Itt pusztán szívességből segítenének neked, ennek megfeleően kellene ezt kezelni. Ha kőbunkó vagy, akkor meg nem fognak segíteni. Ez ilyen egyszerű. Ilyen természettel fogod te még ezt bőven tapasztalni az életben.
2016. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Na itt sem lehet már kérdezni. Válaszokat nem kap az ember csak lehurrogják, meg kiröhögik. Én elfogadtam a fix húrlábas dolgot de írtam, hogy nem megoldható. Ugyanez volt az erősítővel. Aztán még kiröhögik a másikat.
2016. júl. 16. 23:14
 27/30 anonim ***** válasza:
53%
Hát ez jó. :D Mennyé és egyed megfele anyuci húslevesét te se..jt. :D Az összes hozzászólásodba osztod az embereket és még neked áll feljebb. Ha csak konkrét válaszokat fogadsz el ami neked tetszik akkor mi a fa**ért kérdezel? Ha annyira meg akarod venni akkor vedd meg, szted 50 rugóért szart árulnak? Remélem h megveszed és utána jössz rá h nem vagy elég kitartó h megtanulj gitározni (mert a metallica számok pont mennek a 2. héttől..) amit simán kinézek az elkényeztetett 15 éves fejedből. Vicc vagy.
2016. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Lehet nem úgy kezeltem a dolgot ahogy kéne.

Vettem egy Ibanez GRX 20at és egy használt Line6 micro-t, gyakorláshoz nekem teljesen megfelel. De ez már majdnem 2 hónapja volt. Nem adtam fel. :D Megy az Enter Sandman,a One eleje, Seek and destroybol néhány riff, a Sweet Child o Mine fő témája, Blink 182 számok(tudom, hogy konnyüek :D),a Smoke om the Water és Seven Nation Army volt az első amit megtanultam, ezen kívül megy még pár Metallica és Avenged Sevenfold riff, és még jó pár dalrészlet. Minden nap gyakorlok. Nem olyan vagyok amilyennek gondolsz, habar elég hülyén viselkedtem az előző hozzászólásaimban.

2016. okt. 16. 14:31
 29/30 A kérdező kommentje:
Ez a fejhallgatós hülyeség még nekem is fájt.
2016. okt. 16. 15:09
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Na hát akkor csapassad ezerrel mert a zene az jou.
2017. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!