Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjam el vagy se? (Nem...

Mondjam el vagy se? (Nem igazán szeretnék közbe avatkozni)

Figyelt kérdés
Nos, 13 éves vagyok... A legjobb baratnőm is 13 éves nevezzük őt N-nek... N járt egy fiúval... Jártak 4 hónapig... N közbe megismert valaki mást... Azt a bizonyos valaki mást nevezzük B-nek... B messze lakik 250 km-re tőlünk... Mégis találkoztak... N engem is elvitt... Hát, jártak 3 hónapig... Azért szakítottak mert N rájött, hogy B csak szexet akar... Ezt kb. én szűrtem le... B mindig a nemi szervéről küldött képet... Meg akarta baszni... Idő közben N talált egy másik fiút... Vele most is jár... Kb. két hete járnak.. . Majd B-vel megint forrósodik a hangulat... Mivel B ráírt... Én már sokszor elmondtam a véleményem... Nem veszi észre, hogy csak megakarja dugni... Na mindegy a kérdésem az lenne, hogy a mostani baratjával jóba vagyok... Esetleg mondjam el neki, hogy B-vel csalja vagy sem? Bocsánat ha kicsit értelmetlen... Még annyit érdemes tudni, hogy B 17 éves...

2016. júl. 16. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég, az első mondat után feladtam. :D


Inkább ne avatkozz bele szerintem.

2016. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Figyelj, én már azt se tudom, hogy tartsam-e k****nak a csajt vagy se... :'D
2016. júl. 16. 16:09
 3/3 anonim válasza:

jó ég...mindez 13 évesen?!

ne avatkozz bele, csak rosszul tudnál kijönni a helyzetből. próbálj meg még egyszer N-nel, hogy ez így nagyon nem okés. ez minden, amit tehetsz. na meg az, hogy ne nagyon barátkozz inkább vele...

2016. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!