Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A filmekben a nők kopaszítását...

A filmekben a nők kopaszítását hogyan oldják meg? Többi lent!

Figyelt kérdés

A Született feleségekben ugye van egy időszak, amikor Lynette rákos és egy idő után kihullik a haja. De aztán amikor meggyógyul, akkor visszanő. Ezt hogyan oldják meg?

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. júl. 16. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Leszorítják a hajukat, és megfelelő "maszkot" tesznek rájuk.
2016. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kopasz sapka
2016. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy úgy, mint a színházakban, vagy - ha a színész bevállalja - akkor levágatja, vagy digitális retus.

A profi, nagy stúdiók számos olyan programmal tudnak dolgozni, amelyik nincsenek kereskedelmi forgalomban, s csodákra képesek.

2016. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2016. júl. 17. 00:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj, dehogy kell ehhez CGI!

Mondtam az első válaszomban: feltűzik a haját, egy hálóval jó erősen lefogják, majd megy rá egy kopasznak tűnő maszk. Ennyi. A legnagyobb hajjal is meg lehet csinálni, csak valami iszonyú pepecs és elég sokáig is tart.

Egyébként színházban is így csinálják, ugyanígy feltűzik a hajat a sima paróka alá is, nemcsak a "kopasz paróka" alá.


El nem hinnétek, maszkkal mi mindent megcsinálnak. Fel sem lehet ismerni az embert. (Összevert arc, mindenféle festi elváltozás, sebek, vér... bármi. A kopaszság semmi ehhez képest.)


Egymilliószor statisztáltam már filmekben, velem is csináltak hasonlót, meg láttam is, ahogy másokkal csinálják.

2016. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!