Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért okoz nálam az alkohol...

Miért okoz nálam az alkohol depressziós hangulatot, sírást?

Figyelt kérdés
OKé, hogy depresszáns, de azért mégsem arról a tulajdonságáról ismerjük, hogy az emberek rosszkedvűek és szomorúak lesznek tőle, hanem éppen ellenkezőleg. Én, ha nagy ritkán iszom, akkor kb minden alkalommal rám jön a sírógörcs, és másnap is ki tudnék ugrani a tizedikről, olyan szar lelkiállapotban vagyok. Nem fojtom el az érzéseimet, ha bajom van, alapból is sírok, tehát nem az az van, hogy ilyenkor jön ki minden, amiről megpróbálok nem tudomást venni. Vagy lehet, hogy ilyen esetben a mennyiséggel van gond?? Mert ha csak nagyon-nagyon enyhén érzem, hogy van valami hatása, akkor általában nincs ilyen probléma, viszont amikor már ittasnak nevezhető az állapotom, akkor eleinte jó kedvem van aztán utána jön ez...Fura ez nekem, mert senkiről nem tudok, akire így hatna az alkohol, olyat már hallottam, hogy egyesek agresszívak lesznek tőle, de a megállíthatatlan sírás szerintem nem igazán jellemző. Van ennek valami magyarázata? HOzzáteszem, pont emiatt már egyre ritkábban, kb 3-4 havonta, ha iszom. Alapból melankolikusabb alkat vagyok, de nem mondanám magam depressziósnak.
2016. júl. 17. 09:26
 1/1 szántóvető ***** válasza:
komoly lelki gondjaid lehetnek,neked kell tudnod hogy mik.
2016. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!