Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Mi van velem?

Depressziós vagyok? Mi van velem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és mindig olyan érzésem van, hogy semmi értelme az életemnek. Apám alkoholista. Mindig arra gondolok hogy soha nem volt apukám és ez nagyon bánt. 1 éve dohányzom, voltam már részeg is, vagdostam is magam, és nyugtatót is szedek. Volt olyan hogy egy nap 16 szemet bevettem. És a suliban is szinte minden órán elalszom, nem tudom magam ébren tartani és ez nagyon rossz..ez mitől lehet??

Tud valaki segíteni??



2016. máj. 14. 14:40
 1/3 anonim válasza:
100%
A suliban kérd meg az osztályfőnöködet, ogy szervezzen egy találkozót az ifjúságsegítővel majd az iskolapszichológussal. Mindenképpen segítségre, szakemberre van szükséged! Nagyon sajnálom! ÍCsak maradj erős és ne érezd cikinek a segítséget! Minden rendben lesz!
2016. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez már depresszió. Szerintem veszélyes vagy önmagadra..
2016. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tán rászoktál a nyugtatóra? Nekem is fel van irva de nem szedem. Folyton álmos voltam attól a szartól. 15/f
2016. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!