Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi esetről?

Figyelt kérdés

Összetett problémával kapcsolatban várok meglátásokat, észrevételeket. Néhány hete megismerkedtem egy férfival, nem volt szerelem első látásra, nem volt tűzijáték vagy valami óriási szenvedély. Ennek ellenére csókolóztunk, megbeszéltünk következő találkozót. Aztán egy rákövetkezőt. A szex nem volt eget rengető, kicsit durva és a pénisze is elég nagy nekem. Beszélgetünk, mesélünk egymásnak magunkról. Értelmes, amit kedvelek benne, ugyanakkor eléggé hangulatember és önérzetes is. A feketeleves most jön. Pár napja felmondtak nekem a munkahelyemen, persze gyakorlatilag azonnal adódna más lehetőség egy másik városban vagy akár távolabbiban. Mégis félek itt hagyni az alig elindult kis kapcsolatcsírát, amiben az a legszebb, hogy ő nem is akar kapcsolatot. És talán én is csak ragaszkodni akarok valakihez, mert félek a jövőmtől.

Hát, várom az észrevételeket, megjegyzéseket, alkalmasint a köveket.



2016. júl. 17. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szexkapcsolatnak is sz-r. Ne ragaszkodj hozzá. Menj új városba és keress olyat akivel kölcsönös a vonzalom, jó a szex és a lelki kapcsolat is.
2016. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát figyelj,ha nem vagy biztos az érzelmeidbe,és a pasas se akar semmit csak szexet akkor alaposabban át kéne fontolnod ezt az új várost és munkát.
2016. júl. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!