Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtanulni a...

Hogyan tudnám megtanulni a legkönnyebben a koreai nyelvet?

Figyelt kérdés
Nagyon elszeretnék jutni Koreába és beszélni ott emberekkel,de nekem nagyon nehezen megy a nyelv tanulás.Nagyon sok Koreai doramát néztem ezáltal ragadtak rám szavak,de ez nagyon kevés.
2016. júl. 17. 22:48
 1/6 anonim válasza:
14l? Xd
2016. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél nyelvkönyvet és kezdj el otthon tanulni, én is ezt teszem. Magyaroknak készült koreai nyelvkönyv csak az Osváth Gábor-féle van, de ha tudsz angolul akkor bővebb a választék nyelvkönyvek közül. Ha nem tudsz otthon egyedül tanulni akkor iratkozz be egy nyelvkurzusba. Az egy jó kiindulópont ha nézel doramákat, mert hallod a kiejtést. Én úgy tanultam meg angolul hogy nagyon sok sorozatot néztem angolul magyar felirattal. Ha van valami kérdésed még, írj privit és szívesen segítek, ha tudok!:)
2016. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És ezek a könyvek kb milyen árban vannak,és bárhol lehet kapni,vagy esetleg rendelni lehet?:)
2016. júl. 18. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit Osváth Gábor írt én az ELTE jegyzetboltjából rendeltem, 5500Ft volt plusz a postaköltség.
2016. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korea és Japán nem olyan igaziból, mint sok tini lány elképzeli. Majd te is rájössz. Őket a koreai és ázsiai lányok érdeklik elsősorban, nem pedig a lusta, kövér, szüleikkel tiszteletlen európai. Ezt szó szerint hallottam már így. Igaz, le kellett hozzá itatni az embert.
2016. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem nem a koreai srácok érdekelnek:) Én az országot szeretném látni.Megismerni a szokásaikat,milyen ételeket esznek stb.:) És nem csak Koreával vagyok így hanem nagyon sok országgal:)
2016. júl. 18. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!