Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Áttudok vinni UPC meglévő...

Schumilex55 kérdése:

Áttudok vinni UPC meglévő előfizetést egy "UPC Tartozás" -os házra?

Figyelt kérdés
Helló, van a házon egy tartozás, amit kifizettek, vissza is küldték a média eszközöket(modem etc) de a végszámla mèg nincs kész, és a UPC azt mondta nem tud rá időt mondani mikor lesz. Na de amíg az nincs kész addig ez nekik tartozásként van elkönyvelve így új szerződést nem lehet rá kötni. Esetleg megtudom azt csinálni hogy pl. nagyszülőkhöz beköttettem ami neki kell, aztán közlöm rá mondjuk 1 hétre hogy elköltöztünk egy másik házba (ami igaz is :c) és áthozatni azt a netet?

2016. júl. 19. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, az akkor is új szerződést jelentene az új címre, amit ugye nem lehet, amíg a tartozás nincs lezárva.
2016. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"ami neki kell, aztán közlöm" Itt elirtam, 'nekem kell*'


Hát, teknikailag meglévő lenne akkor már.

Úgy értettem én hogy megkötök egy net szerződést a UPC nél egy másik házra amin nincs semmi, és aztán hogy azt a meglévőt engednék-e áthozatni. De mind1 holnap lesz időm majd telózok egyet. Köszi!

2016. júl. 19. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!