Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A new yorkban élő magyar...

A new yorkban élő magyar illegális migránsok is kaphatnak ilyen IDNYC személyazonosító igazolványt?

Figyelt kérdés

[link] kérdezem mert ezjól hangzik :-)

hol lehet ilyet igényelni? okmányirodába?vagy a bevándorlási hivatalba?

önkormányzatnál?.Ezzel már lehet menni melózni bárhova?Vagy ez mire jó?Olyan mint a socialsecurity?



#legalizálás #fekete munka #feketemeló #amerikaimunka #fehérkártyahosszabbitás #usafeketemunkalehetőség
2016. júl. 19. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
egyrészt a linked az nem működik, másrészt mehetsz igényelni, de ne lepődj meg, ha feltesznek az első gépre
2016. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocs.Tegnap még létezett a cikk.Nem értem mitörtént :-(

Viszont találtam helyette egy másik cikket.

Ez alapján nekem úgy tűnik hogy működő dologról van szó.


[link]

2016. júl. 20. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva most ezen picit megdöbbentem olvasás közben. Ha bevezetik ezt minden bizonnyal a magyarok is kaphatnak, bár nem értem, hogy illegális migránsokat miért lenne jó New Yorknak úgymond félig meddig legalizálni, de ők tudják.
2016. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem részben azért mivel amerikában krónikus munkaerőhiány van, tehát kell nekik a munkarő. New york meg úgy gondolom olyan mint európa mivel ott él a legtöbb európai illetve EU-bevándorló.Nyilván ez nem kielégítő válasz a kérdésedre.

A te kérdésedre elsősorban a munkaerőhiány a válaszom viszont ez szerintem nemcsak new yorkra igaz hanem az államok egész területére.Az általuk tervezett "nagy bevándorlási reformot" mindenki úgy várja mint a messiást holott ez csak az ott élők státuszát legalizálná.Akik a jövőben vándorolnának ki azoknak a helyzetét nem oldja meg.Európában pedig a jövő szempontjáből jobb nem lesz az élet inkább csak rosszabb,és nem a migránsok miatt lesz rosszabb hanem a szabadrabló kizsákmányoló európai mentalitás miatt.Amerikának a bevándorlási szabályokon kellene radikálisan változtani. Az EU fele feltétlenül nyitnia kellene amerikának bevándorlási szempontból de sürgősen,(az EU-nak meg alá kéne irnia minél gyorsabban a TTIP-t)hogy ne csak a művészek papok zenészek tanárok mérnökök irők orvosok D.J-k meg még a tököm tudja hogy kik vándorolhassanak be (ez igy elég egyoldalú politika mivel ha a paraszt nem szarik akkor a városi ott se eszik) hanem azok is akiknek kétkezi vagy betanított szakmájuk van.És ne azt várják el bevándorláskor egy szerrencsétlen nyomorult melostól hogy van-e négymilló forintja és ettől tegyék függővé hogy beengedik -e őket vagy sem.Az a ki beszél angolul és nem válogat a munkalehetőségekben az még úgy is talál munkát 1- 2 hónapon belül ha nincs egyáltalán semmi ismeretsége rokonsága amerikában.Én annó a kis hátizsákommal meg félig üres zsebbel mentem ki londonba.Még repülőjegyre sem volt pénzem.Kimentem hát busszal mert az olcsób volt.(És ez nem negyvenéve történt hanem tíz.)Tudtam hogy az a pénz ami a zsebemben van kelleni fog szállásra meg ennivalóra amíg nem találok magamnak munkát.Aztán végül is ott is lehúztam négy évet.

2016. júl. 22. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!