Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnam ravenni anyamat,...

Hogy tudnam ravenni anyamat, hogy iskolakezdesre vegye meg nekem ezt a cipot?

Figyelt kérdés

Kicsit kevesebb, mint 25.000 ft, netrol rendelnem, neve Nike Roshe One Flight Weight Br. Vagy esetleg mas oldal, ahonnan rendelhetnem?

De eloszor is erveket, hogy hogy vegyem ra anyamat a megvasarlasra. xD (Nem vagyok elkenyesztetett rossz gyerek!)


2016. júl. 19. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan sajat penzedbol vedd meg, ne anyuci penztarcajanak a rovasara. Ennyi penzert tisztesseges turacipot is lehet venni, nem egy ket honap alatt szetszakado dovatcipot. Ha annyira akarod, dolgozz erte nyaron.
2016. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked kéne érveket kitalálnod. Te tudod, hogy miért kell neked. Ha tényleg nincs különösebb oka, akkor ez egy igen drága mulatság lesz.
2016. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1# honnan tudod, hogy már dolgozhat? 14 éves kor alatt szülői beleegyezéssel sem vállalhat munkát. Ha felette is van miből gondolod, hogy olyan könnyű ilyen fiatalon embernek való munkát találni protekció nélkül?


Kérdező ajánlj fel neki segítséget a házimunkában: főzés, mosás, vasalás, takarítás stb. ezeket úgy sem árt megtanulni.

2016. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fő kérdés az, hogy az egyéb iskolakezdési kiadások mellett lenne-e rá keret, hogy megvegye, mert ha nem, felesleges bármilyen érvvel is kérned.
2016. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.Szeptemberben leszek 15 eves.

2. Nem Magyarorszagon lakom, itt nincs olyan, hogy diakmunka, legalabbis nem tudok rola.

3. Rengeteget szoktam anyukamnak segiteni, mar minden hazimunkat el tudok vegezni, szorgalmas vagyok.

4. Kicsi korom ota meg tudom becsulni a penzt, ezzel sincs gond, viszont most nincs ra annyi penzem.

Valami tanacs? Csinaljak olyat, hogy minden heten kerjek 1000 ft/ot es ugy gyujtsem suliig?

2016. júl. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!