Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudnám rávenni a szüleim...

Hikiliki kérdése:

Mivel tudnám rávenni a szüleimet hogy megkaphassam? Többi lentÁ

Figyelt kérdés
Az anyukám testvérének van egy babettája és azt mondták hogy megkapom.A szüleim szerint és a nagybácsim szerint is túl fiatal fagyok még hozzá.Mit is mondjak vagy csináljak hogy megkaphassam?

2016. jún. 30. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
10 évesen még tényleg túl fiatal vagy hozzá_Á!
2016. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15
2016. júl. 6. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
15 évesen is túl fiatal vagy. Úgy tudom, korengedménnyel 16 évesen lehet hozzá jogosítványt szerezni.
2016. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aranyhalas válasza:

Szerintem egyáltalán nem fiatal.

Én 11 évesen kaptam babettát,azzal tanultam. 13. születésnapomra egy simsont kaptam és 14 éves koromra levizsgáztam kismotorra. 16 éves kortól már nagymotor jogsit is lehet szerezni.

2016. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy otthon, vagy illegálisan gyakoroltál, egy dolog.

Te is írtad: 16 évesen lehet.

2016. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aranyhalas válasza:
Nagy udvarunk volt és ott gyakoroltam.16 éves kortól lehet NAGYMOTOR jogosítványod.
2016. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hehe, szerintem nyugodtan megkaphatnád, nekem is van egy, pedig csak 13 leszek, és igen, 14 éves kortól lehet kismotorra jogsid (a Babetta annak számít) és 13,5-nek kell lenned, hogy elkezdhesd a KRESZ-t. Én is nagyon várom már, addig csak a környéken lehet, mert kihalt városrészben élünk.
2016. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!