Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sorozatokat tudtok...

Milyen sorozatokat tudtok ajánlani? És véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Eléggé sorozat függő lettem! És minél többet szeretnék nézni!

Ezeket már néztem/most nézem/készülök megnézni:

·Teen Wolf-Farkasbőrben

·Pretty Little Liars-Hazug Csajok Társasága

·The Vampire Diaries-Vámpírnaplók

·The Originals

·Shadowhunters-Árnyvadászok

·Under The Dome-A búra alatt

·Revolution

·The Walking Dead-A sétáló halottak

·American Horror Story

·Star Srossed-Rossz csillagzat

Hogyha esetleg valakinek megtetszik az itt lévő egyik sorozat akkor írjon privibe és elmondom miről szól! 😉


2016. júl. 19. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Lefelejtettem hogy bármilyen kategóriában írhattok!😉😀
2016. júl. 19. 17:13
 2/7 anonim válasza:

Én eddig a Faking it-et és a Weeds néztem végig (Faking it még nem befejezett) Weeds nyolc évados, az első öt egész jó, de a vége már eléggé erőltetett. De nem csoda, ez a Showtime egyetlen nyolc évados sorozata. Esetleg tudom még ajánlani az Orange is the new black-et, 2 broke girls-t (bár a másodikat nem tudtam végignézni, mert ahogy minden szitkom sorozatban az első évad elég gyenge). És kikapcsolódásnak még szoktam nézni a Two and a half men-t :) abból is az első hét évad király, de Ashton Kutcher (vagy Cutcher...)-rel nagyon eltolták a folytatást :(

Az egyik kedvencem, ha szereted a krimisorozatokat és nem zavar, hogy csak feliratos, akkor ajánlom a Gotham-et is :)

uuu és kifelejtettem azt az egyet, ami mai napig a nagy kedvencem és sajnálom, hogy nem szinkronizálták le belőle mindegyik évadot (mert a szereplők olyan gyorsan beszélnek, hogy a feliratot alig tudom elolvasni...) de én imádtam elejétől a végéig (a szinkronos évadokat) mégpedig a Community-t :)

Remélem tudtam ötletet adni :)

2016. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Odaát (Supernatural)

Nekem a kedvenc sorozatom. Eddig 11 évada jelent meg és ősszel jön a 12. Nagyon meg lehet szeretni a szereplőket és a történet is nagyon izgalmas.


Grimm

Ez is egy nagyon jó sorozat, az 1-2. évad kicsit fura volt, de aztán nagyon megszerettem.

2016. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Mostmár tudok válogatni kedvemre a sorozatok között! Amit tudom megnezem az ajánlottak közül mindet!!! 😀☺
2016. júl. 19. 23:13
 5/7 kittycat180 válasza:

Szia!

Nekem nagy kedvencem a Scream Queens(2015-ben indult,vagyis nem régi)Ez egy horror sorozat,ugyanakkor komédia és szerintem egyszerűen zseniális!:)

Szeretem még a The 100-at,ez nagyon akciódús,komolyabb hangvételű.

remélem valamennyit segítettem:)


UI:Én hatalmas pll rajongó vagyok,már a 7. évadnál járok és minden héten tűkön ülve várom,hogy kijöjjön az új rész :D

2016. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kittycat180 válasza:
5-ös vagyok,kifelejtettem még a True Detective-et.Igazából ezt csak is Matthew Mcconaughey,miatt kezdtem el nézni,ugyanis zseniális színész de lenyűgözötta sztori!Ez egy olyan sorozat,amiben évadonként cserélődnek a szereplők és új történet kezdődik.Én eddig csak az első évadot láttam de...nem is tudom mit mondjak!Lenyűgöző,zseniális,megfontolt,a egész sztori annyira magával ragadó,hogy igazi függővé varázsol.(krimi és eléggé borzasztó halálesetek[viszont minden évad egy nagy nyomozás köré épül] vannak benne,de ha szereted a krimiket imádni fogod!)
2016. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az 5. Válaszolónak is köszönöm! Sokat segített ő is! ☺☺

U.i.: PLL-t még csak most fogom elkezdeni! A barátnőm mondta egy pár héttel ezelőtt hogy nagyon jó és nézzem meg! Azt halottam nagy sikere van a sorozatnak! ☺

2016. júl. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!