Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menyi az esélye annak h...

Menyi az esélye annak h terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 hete meg történt az első a barátommal. Nem volt semmi gond védekeztünk a koton se szakadt ki nem csúszott le meg is. Faj a mellem hányingerem van most is..

2016. júl. 21. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy tudatlan gyerekek miért dugnak..
2016. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem csúszott le meg is"

Te érted, amit mondtál?


Amúgy, ha végig fenn volt, akkor jó eséllyel nincs baba. Álterhességről hallottál már?

De lehet, hogy valamilyen betegséged van, vagy a vérzés jön.

2016. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első nemi élmény is okozhat hormonális hullámot. Itt is valószínűleg csupán arról van szó.
2016. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha védekeztetek és a gumival nem volt semmi probléma,akkor nem vagy terhes! Nekem is az első után késett egy hetet és ugyanezeket az érzéseket vettem észre. Hányinger, szédülés, mellérzékenység,rosszullét,kedvenc ételeimtől szó szerint megundorottam, amiket meg nem ettem sose, azokat ettem, érzékeny voltam az illatokra/szagokra.De utána meg is jött, ugyhogy nem kell aggódnod..de ha félsz, akkor csinálj tetsztet és megnyugodsz ja és ha stresszelsz a havid is késhet :)
2016. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!