Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vékony vagyok miért szólhat...

Ha vékony vagyok miért szólhat meg mindenki?

Figyelt kérdés
Nem értem.. Miben különbözik egy ember a vékony fajtársaitól. Itt vagyok én. 16 évesen 54 kg. Persze mindenki mondja, hogy hízhatnál meg stb. De ha egyszerűen nem megy mivel nekem ilyen a testalkatom? Az már ok arra, hogy egyes beképzelt kemény emberek beszólogassanak nekem, hogy ő 80 kg 16 évesen én meg csak 54 ezért megver mint a szart? Vagy hogy 54 kilósan én nem pattognék? Miért ne lehetne egy 54 kilós gyerek erősebb egy 80 kilósnál?

2016. júl. 21. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele fiatal vagy sajnos hozzá kell szokni hogy mindig lesz olyan akinek szúrod a szemét


ha felesleged lenne azért, ha tektkód lenne azért, engem pl a fehér bőröm miatt bántottak sokáig, hogy milyen sápadtka vagyok miért nem napozok, hiába mondtam h az én bőröm ilyen aszalódhatnék órákat a napon csak elégek de nem barnulok-


Na mindegy szóval felejtsd el ezt a megfelelési kényszert.


Érezd jól magad a bőrödben, ha meg téged zavar a testsúlyod, keress fel egy szakembert aki segít egészséges módon hízni.

2016. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A verekedésbe meg ne menj bele szólj valaki felnőttnek mert abból komoly baj lehet
2016. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szólni senkinek sem. Nevess az egészen! Hidd el, sokkal jobb, ha foglalkoznak veled, mintha észre sem vennének. Ha megosztod a közvéleményt, az csak azt jelenti, hogy számítasz! Hogy OTT VAGY a köztudatban. Ha le se szarnak, na akkor kezdhetsz elkeseredni, de addig csak fel a fejjel.
2016. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne akard már itt elmagyarázni, hogy 54kg osan erőssebb vagy a 80kg nál, akkor üsd le :)

Ha mindenki szól, hogy kilátszanak a csontjaid, akkor nem velük van a baj, hanem veled.

Kb fél év alatt lehetne normális kinézeted edzéssel, ha neked jó, hogy mindekni szerint ronda vagy, akkor ne másokat hibáztasd.

Lehet neked így is jó, de te nem látod magad.

ilyenek az emberek, lehet téged zavar, engem meg az zavar, ha ilyenkor megy a fogadd el magad gebén, legyünk együtt loserek kommentek

2016. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány centi vagy? Amúgy a verekedés baromi primitív dolog, meg ez a, félj tőlem mert én erősebb vagyok. Kikerülsz a nagyvilágba, hamar rájössz, hogy erővel nem mész semmire. Ésszel már sokkal inkább. Legyél fitt, egészséges. Persze akkor is beléd fognak kötni a "hülyegyerekek". Évekig jártam intenzíven küzdősportra. Szerettem mert jó kondiban voltam és egyébként simán földhöz vágtam nálam sokkal nehezebb embereket, de ehhez kellett izom rendesen. Lassan 20 éves vagyok és még 1x nem kellett hasznosítanom ezt a tudásomat :D Csak edzésen.
2016. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!