Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek Radics Peti paródiáit?

Szeretitek Radics Peti paródiáit?

Figyelt kérdés
Hatalmas rajongója vagyok, a kedvenc videósorozatom tőle a Maradj talpon illetve ezek az egy perces kis szösszenetei! Tudom hogy sok a káromkodás engem is zavarna, de olyan frappánsan alkalmazza őket hogy egyszerűen nevetnem kell. :D

2016. júl. 22. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Imádom,komolyan elmehetne szinkronhangnak is simán :D

A Hicis a kedvencem

2016. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

nem


A Hitler tanár úr videói elég jók lettek, de a többi szerintem egy nagy szar, szar és értelmetlen poénokkal vannak tele... Sőt, nem is poénok, hanem egy sor káromkodás az egész... Ebben mi olyan vicces?

2016. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 No Name 80 válasza:
69%
Szerintem nagyon jók, főleg a zenék (vagy azok IS)
2016. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Néhány videója egész korrekt, sőt ritka, de van, amelyik vicces is, pl.: Maradj talpon-paródiák, Shrek, TheVR paródia...

Viszont a videói 90%-ában a fingással poénkodik, meg az "elszívom az akármit" mantra is rém unalmas.

Igazából a hangjával sem játszik túl ügyesen, összvissz két hangszíne van.

Szóval én nem értem a népszerűségét, meg azt, hogy egyesek miért találják annyira hihetetlenül kreatívnak, mert szerintem pont a kreativitás hiányzik belőle.

2016. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy kalap szar. Hülye proli a csávó.
2016. szept. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos tényleg vannak erőltetett, divatpoénjai és videói, amikből hiányzik a kreativitás, viszont amik jól sikerültek, az üt mindent!! Nem lehet azt mondani, hogy nem kreatív, mert vannak nagyon jó ötletei, és gyakran görbe tükröt állít a mai társadalomnak. Például a Potter Albert az hihetetlenül jó, az tényleg egy igazi alkotás volt. XD Tetszik még nagyon a Star Wars és a The walking dead paródia is, a Maradj Talpon-nak az első részei jók voltak, a mostaniak már nem annyira. És más Youtuberek kiparodizálása is jól bevált, mint például a TheVR-é. Szerintem megérdemli a hírnevet, mert tett is érte. Igaz, hogy néha kifogy a poénokból, meg néha elviselhetetlen a stílus, de még mindig akadnak nagyon jó ötletei, amiken könnyesre röhögöm magam.
2016. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Luv <3
2017. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ki nem állhatom
2021. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!