Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek a regényemnek...

Kincsike36 kérdése:

Hogyan szerezzek a regényemnek olvasókat?

Figyelt kérdés
Van egy saját blogom amin egy saját történetet írok kb 4 hónapja van meg a blog, de senki nem iratkozik fel olvasónak. Hirdetni nem akarom mert pénzbe kerül. Nem tudom hogyan hírdethetném ingyen?

2016. júl. 23. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha itt leírnád a linket, lehet lenne pár olvasó. Esetleg más bloggal felveszed a kapcsolatot, és kölcsönösen hirdetitek egymás blogját
2016. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanilyen színvonalasan írod a regényedet, mint amilyen választékosan fogalmazol itt, akkor nem is értem, miért nem olvassák sokan.
2016. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Girgoy ***** válasza:
Szólj a haverjaidnak, hogy osszák meg a linket. Keress olyan csoportokat, szervezeteket, akik ilyen linkeket juttatatnak el közönségnek, akik ilyeneket olvasnak, stb.
2016. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Ha példálul egy ismerősödnek van egy weboldala vagy ilyesmi, kérd meg hogy reklámazza neked egy kicsit. Meg ha komolyan veszed akkor nyugodtan csinálj egy Facebook oldalt. Nem kell semmit sem posztolnod csak a blogod linkjét. Remélem, hasznos volt a válaszom! :) jah, és elküldenéd a linket?
2016. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is írtam már történetet. Pár hónap alatt majdnem 50.000 megtekintés. Egyszerűen csak felraktam egy oldalra, ahová sokan feljárnak. :)
2016. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én is így vagyok ezzel. Most lesz 4 hónapja, hogy elindítottam a blogot, amin egy történetet írok, de eddig szerintem én vagyok az egyetlen olvasó rajta :D Na, jó, nem, mert látom néha, mintha egy másik látogató is lett volna, de azt sem mindig :D

Nem igazán ismerek olyanokat, akikkel megoszthatnám a történetet, már csak a témája miatt sem, és félek, hogy nem tetszene nekik az írásom, vagy ha véletlenül elírok valamit, beszólást kapok (mert manapság mindig belekötnek az emberbe ilyen miatt :S). Így is elég nehezen vettem rá magam, hogy feltegyem a netre a történetet.

2016. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Linkeld ide!
2016. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat jól esnek amiket írtatok!! :D Sok hasznos tanácsot adtatok és ki is fogom őket próbálni!! Itt a blogom linkje előre is köszönöm ha elolvassátok! :D

link: azorionesaszerelem.blogspot.hu/

2016. júl. 26. 19:31
 9/10 anonim válasza:
A facebook tele van blogos csoportokkal, ott mindig szoktak kérni blogokat, csak annyi a dolgod, hogy csatlakozol egy ilyen csoporthoz, és ha a történet jó, akkor már szert is tettél néhány olvasóra :)
2016. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Kipróbálom :D
2016. júl. 29. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!