Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyithatnék 13 évesen Limonádé/...

Nyithatnék 13 évesen Limonádé/szörp-standot a lakótelepen?

Figyelt kérdés
Igazából szeretnék egy kis pénzt keresni, mert a családdal elterveztük, hogy végre születésem óta először külföldre (Olaszországba) kimenjünk nyaralni. A lehetőség adott, mert az öcsémnek lenne majd akkor egy focitornája (ugye ő focizik, és szerintem tehetséges is :) ) és a csapat egy viszonylag olcsó hotelt/apartmant tudna intézni, de nekünk fizetni kéne, ha menni szeretnénk (nem kötelező, de mi szívesen mennénk) a szállás árát, az ottani vásárlásokat, jegyeket stb. Gondoltam, segítenék a szüleimnek 10-20 ezerrel, ezért gondolkoztam, és arra jutottam, hogy limonádé/szörp standot nyithatnék, viszonylag olcsón (limó: 100ft/2dl, szörp: 50ft/2dl), hogy vegyék. Ez lehetséges lenne? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :D

#pénzkeresés #nyaralás #13 éves #limonádéstand #szörp stand #pénzkeresés fiatalon
2016. júl. 25. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet mert rád küldik az ellenőröket és ha nincs engedéjed (hivatalos)akkor halára birságolnak
2016. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez nem ilyen egyszeru meg fognak buntetni sot a szuleidet fogjak megkopasztani tobb szazezerel mivel te meg gyerek vagy
2016. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Inkább hagyom, és nem veszek ötleteket filmekből :/
2016. júl. 26. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem Amerikában élünk, ez sajnos nem így működik :/
2016. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%
Nos nagyon példamutató hogy már ilyen fiatalon is a szüleidnek próbálsz segíteni!Ha limonádéból nem is de talán még is tudnál nekik segíteni.Itt ez az oldal [link] Ez egy online web shop ahol játékokat lehet venni elég olcsón,ha itt regisztrálsz akkor kapsz egy saját linket amit megoszthatsz akárhol és ha valaki a te linkeden keresztül vásárol egy játékot akkor te abból részesedést kapsz.
2016. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszi a válaszodat :)
2016. aug. 10. 19:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából van egy YouTube csatornám, jelenleg 98 feliratkozóval... Meg van! KÖSZIII! :)
2016. aug. 10. 20:01
 8/8 anonim válasza:

Bárcsak így menne :(

Mi a csatornás neve?:D

2016. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!