Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pénteken veszteném el a...

Farkascsaj2001 kérdése:

Pénteken veszteném el a szüzességem de nincs hol tudtok ötletet?

Figyelt kérdés

#szex #ötlet #péntek #veszteném
2016. júl. 25. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Az út szélén... hagyd ott, hátha kell valakinek! ;)
2016. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értelmes választ kérek!!!
2016. júl. 25. 23:59
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Ez értelmes válasz, az út szélén szokták otthagyni a szüzességüket egyesek, néha még kapnak is érte cserébe valamit...
2016. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Nálam elveszítheted.

Kukit nem kell hoznod, az van itt is :P

2016. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolom most multal 12 egy érett felnőttnek hiszed magad,a faszid meg a 22-t tapossa
2016. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, kedves utolsó, a kérdező 15 éves, de ettől még valóban nem kéne olyan kétségbeesetten próbálkoznia megszabadulni a szüzességétől. Mellesleg 1-es és 2-es voltam.
2016. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is mindig pénteken jön ez, lassan 30 leszek, férfi vagyok, de még nem sikerült egyetlen nővel sem eljutni ideáig.


Szóval, aki olvassa ezt és 19 évesnél idősebb nő, írhat, de készüljön fel, hogy csak házasság után fogok "lukra futni".


Ha eddig komolytalan, futó kapcsolatot nem akart egy lány sem, ezután, már nem szeretnék "hülyét csinálni" magamból, hogy egy szexkapcsolattal odakössem magam valakihez.


15 éves kislány, nehogy rám írj! Remélem, még vársz vele legalább 3-4 évet!

2016. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Kit érdekel ,hogy mikor veszted el? :DDD


Amúgy jó lesz a kocsma budi is. ;)

2016. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ui.:


Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..... Asszem veled már korában tényleg beszéltem privátba. :P

2016. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

9.: Velem, vagy a Kérdezővel?


Egyébként beszédes a Kérdező nickneve: "Farkascsaj2001", csak ezért írtam egy kis "true story"-t.


Egyébként rólunk, már az közi lelkész is azt hitte, hogy szüzességet elveszteni mentünk a közibe (ki is prédikálta), az eszébe sem jutott, hogy esetleg szerelmesek vagyunk egy lányba, aki ott van és azért mentünk le és nem azért, mert bu$ik vagyunk, vagy mert du@ni szeretnénk...


Egy olyan világban, ahol a lelkészed is csak a farkára tud gondolni, vigyáznod kell, nehogy "Farkascsaj" tinicsajok erőszakoljanak meg.

2016. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!