Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan könyvet ami...

Valaki tud olyan könyvet ami arról szól hogy egy rosszfiu beleszeret egy jókislányba?

Figyelt kérdés
A lány szemszögéből kellene legyen leirva. Egyetemistákról szóljon. Az eleén a fiu és a csaj ne birják egymást és piszkálják is egymást. Amiket olvastam és tetszettek pl. A Gyönyörú sorscsapár, Anna Todd- After sorozat ....Nem szeretem a fantasy könyveket ... A luxen sorozatot is olvastam az első rész tetszett de a többi nem annyira. Nagyon megköszönném ha tudnátok egy két jó könyvet irni.

2016. júl. 26. 16:49
 1/6 anonim válasza:

A ,,Felhők felett 3-om mèterrel '' az pont erről szol amit keresel csak film! Nem tudom könyvet irtak-e rola!

De a filmet csak ajánlani tudom! :)

2016. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Láttam azt a filmet, mind a két részét és nagyon tetszett.
2016. júl. 26. 16:56
 3/6 anonim válasza:
A Ha maradnékban ilyesmi a szerelmi szál, van film is belőle :)
2016. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tökéletes kémia :)

mondjuk az gimis

2016. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A ha maradnékot láttam filmben .. A Tökéletes kémiát már olvastam és nem nagyon tetszett
2016. júl. 28. 17:03
 6/6 anonim válasza:
Cry baby
2016. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!