Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Aliexpressen eredeti a...

Máté8672 kérdése:

Az Aliexpressen eredeti a telefon?

Figyelt kérdés
oda van írva, hogy original. Szóval a származási helyre lennék kíváncsi... Pl. Az LG, Samsung koreai, akkor a dobozára az van írva, hogy Made in Korea?
2016. júl. 27. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Aliexpress piac, vásárolni a kofától (eladótól) vásárolsz.

Ha az eladónak már sok sikeres eladása volt, s magasra értékelt, akkor megbazhatsz benne.

Ami a származást illeti.

A mi boltunkban több brand is jelen van. USA, Norvégia, Nagy-Britannia, Németország a cégek székhelye.

De a gyártás Távol-Keleten történik. A mi autónk sem hamis attól, mert nem Japánban gyártják.

Ha lenne egy sufni, ahol hasonlókat raknának össze Usuki néven, az hamis lenne.

2016. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor nem kell aggódnom, hogy eredeti e
2016. júl. 27. 17:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert az Aliexpress többnyire kínai eladóval rendelkezik, és egy LG vagy egy Samsung dobozára ne az legyen írva hogy, made in china
2016. júl. 27. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A végső csomagolás helye van feltüntetve, ahol elkészül a termék. Lehet hogy Korea a gyártó, de ha Kínában szerelik össze, akkor Made in China lesz. Vagy bármelyik más közeli ország, ha jobban megéri az olcsó munkaerő miatt.
2016. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget
2016. júl. 27. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Egyik forgalmazott márkánk az Asics. Ez egy japán brand. Japánban nincs Asics gyár.

A dobozokon ezt látom:

Made in China, Made in Korea, Made in Taiwan. Ezek eredeti Asics cipők. De írtam már, hogy az összes márkánk mind európai és USA-be. Gyártási hely mindig Ázsia.

2016. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor eredeti a telefon. Mégis jó lenne,ha Korea lenne ráírva :D
2016. júl. 28. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!