Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján miért viselkedik anyu igy velünk?

Figyelt kérdés
22-èves lány vagyok.Jelenleg hat hónapos terhes.Amikor anyukám meg tudta hogy terhes vagyok óriàsi hisztit csapott.Úgy bánt velem mint egy gyerekkel.El jött velünk a nőgyógyászhoz ès ott is folyamatossan az orvost kèrdezgette hogy meddig lehet elvetetni a babát meg ilyenek.Èn persze nem akartam elvetetni mert tervezett baba volt.Azt meg kell jegyeznem hogy anyukám elèggè fiatalon szült engem 15-èvesen meg persze èn nem voltam tervezett baba.De szerinten ez akkor sem kifogás hogy igy viselkedjen.Vagy lehet az is zavarja hogy fiatalon lesz nagymama de erről szintèn nem mi tehetünk.Most viszont mióta terhes vagyok teljessen elfordult tőlünk nem is èrdeklődik hogy vagyok.
2016. júl. 28. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez azért kell pofa, már bocsánat. Én beolvasnék neki a helyedben, hátha észhez tér.
2016. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!