Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak szamara vonzo ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak szamara vonzo ha egy 20 feletti lany picit kislanyosan viselkedik, es kulso alapjan is fiatalabbnak latszik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Hát nem. És eből a plasztik pics@s írásmódból látom hogy te vagy az a nő. De szerintem nem hogy nem vonzó hanem taszító mikor ilyen húszéves nőket gyerekeznek meg kislányoznak. Nekem 17 évesen már dolgoznom kellett.

Nemhogy huszonévesen még a gyereket játszam.

2009. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi de ezt a plasztikos megjegyzest kikerem magamnak, mert nem vagyok egy olyan kis kenyeskedo.....
2009. dec. 3. 23:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen kislányos vagyok... engem nagyon is szeretnek a pasik. Bár én ennek nem örülök.
2009. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Jajj,most engem is becézgetnek,meg kislányos az arcom,a külsőm,de aranyosnak tartanak,ennyi.Jobb,mintha bunkó,flegma pics@ lennék!Te is addig örülj,amíg kislányos a külsőd,és aranyosnak tartanak,ezerszer jobb,mintha ki ha én nem,érett nő vagyok,Miss Tökély lennél,közben meg agyilag és lelkileg nulla...
2009. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedofilok és ilyen hajlamúak rajonganak érte.
2009. dec. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval egy srác attól lesz pedofil,hogy tetszik neki,ha a csaj kislányos arcú,meg nem nagyképű pics@,hanem kedvesebb,és kislányosabb,mint az átlag?Érdekes felfogás...
2009. dec. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó hozzászóló észrevételét... érdekes felfogás
2009. dec. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az ilyen lánynál csak az a jobb ha tényleg fiatal, mivel még csak 20 vagyok :) de pár év mulva is az ilyenek fognak tetszeni szerintem, szóval ha 20évesen 17 nek néz ki, az lesz a tuti :)
2009. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a 2x évesen csak kocsim legyen, de anyámékkal lakok, stílusu "hülyegyerekeknek" talán, de a normálisak már érettséget várnak el egy ilyen korú lánytól.
2009. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!