Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két napja votam együtt a...

Két napja votam együtt a barátommal és másnap reggelre elkezdett viszketni a nemi szervem bementem Canestennel kicsit enyhült de nem csíp meg semmi. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:
**bekentem
2016. júl. 28. 13:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy gombás fertőzést kaptam volna el mivel régebben volt már és akkor éget viszketett vörös volt . Most csak enyhén viszket.. Arra gondoltam talán kidörzsölődött és emiatt van.
2016. júl. 28. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kidörzsöltétek. De ha nem múlik el holnapra, menj dokihoz.

Illetve mosakodj gyakrabban ma. De ne illatos szappanos, mindennel teli tusfürdővel. Langyos víz, azt jól van.

2016. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát remélem el múlik.. Hát most jelenleg meg van így nem megyek orvoshoz csak ha elmúlik.. És a dokinál mit mondjak hogy kicsit viszket meg ég?
2016. júl. 28. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!