Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok valami sorozatot...

Mondanátok valami sorozatot egy 13 éves lánynak, vagyis nekem? El is mondanátok a tartalmát?

Figyelt kérdés

Szeretek sororozatos filmeket nézni, de amit eddig néztem vége lett. Tudnátok egy nekem valot megadni. És csak hogy lássam, le is irhatjátok a tartalmát. És majd válogatok köztük.

Szeretem a bosszú állós, szeretem a iskolás, szeretem a relytéjes, szeretem a régi idõkben játszódó (pp.Reign-Az Uralkodonõ film) filmeket. De azért egy 13-14 évesnek valót, ha lehet. Persze amelykeket nagyobbak is nézik, csak a lényeg hogy nem olyat hogy tele legyen politikával. Meg nem nagyon szeretem az olyat mint például a GYILKOS ELMÉK, meg a DOKTOR CSONT, meg a CASTLEE, szoval az ilyeneket. Inkább valami kalandos legyen.

Eddig amilyen sorozatokat néztem:


REIGN-AZ URALKODÓNÕ


HAZUG CSAJOK TÁRSASÁGA


Meg persze másokat is, de ezek a sorozatok tetszettek a legjobban. Elõre is köszönöm a válaszokat.



2016. júl. 29. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen a te korosztályodnak való, de javaslom a Trónok harcát. Nem írom le hogy miről szól, mert tele van vele az internet.
2016. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Már hallottam róla. Megnézem👍
2016. júl. 29. 15:37
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért még várok ajánlatokat.
2016. júl. 29. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Teen Wolf, Vámpírnaplók,Jim szerint a világ, Életem értelmei, Az élet csajos oldala
2016. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nagyon tudom ajánlani a vámpírnaplóka!

Néha vannak benne véresebb jelenetek, d nem durva, tele van fordulatokkal..

Én 14 évesen kezdtem el nézni, én is lány vagyok, és nekem állatira tetsett!

Szóval szerintem te is tégy vele egy próbát!

Arról szól, hogy a főszereplő gimis csaj, Elena, aki elvesztette a szüleit egy balesetben beleszeret stefan-ba, aki mint kiderül vámpír...

Indavideo-n rajta van kb. 7 évad

:)

2016. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Gossip girl

Én imádtam ,nincs benne politika,gazdag gimisekről szól.

2016. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!