Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A speedben amfetamine vagy...

A speedben amfetamine vagy metamfetamin van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Metamfetamin. De egy egyszeru Google kereses is megmondta volna.
2016. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Speed alatt barmit eladhatnak, ma mar klasszikusan dizajner drogok vannak speedkent arulva. Sajnalatos modon, most futottem bele egy ilyenbe. Speed erzet, de nem kifejezetten jo. Nekem nem jon be. Neked sem ajanlom ezeket, bevizsgaltatni nem tudod a hatoanyagot, arra meg semmo szukseg, hogy infuziora kotve toltsd a napot, mert beparaztal, hogy szarul vagy. Nekem szerencsere helyen van a hidegverem, igy remenykedve kikuralom magam egyedul. Tapasztalatlannak semmikep nem ajanlom.
2016. júl. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vad35 válasza:
Magyarországon amfetamin van ! A metamfetamin itthon nagyon drága és ritka azért szokták keverni mert Amerikában is annak hívják(ott sokkal jobban megy). De az is probléma ,hogy magyar írások nagyon nincsenek róla miközben itthon a legpopulárisabb parti drog az extasy mellet.
2016. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amfetamin van benne elvileg. A metamfetamin az az ice vagy kristaly vagy meth...
2017. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jaa a legelső az a fajta válaszoló aki mindenhez válaszol de semmihez sem ért :D


Egyébként amerikában tényleg a metamfetamint hívják speed-nek. Itthon amfetamin van benne. A spuri lényegesen olcsóbb is mint a metamfetamin. A baj az, hogy ha nem ismered fel a spurit akkor kb bármit eladnak "spuri" név alatt és a mettel is ez a helyzet.

2017. szept. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-os. Igaz, ha nem ismered fel akkor gaz. En methen vagyok, haromszor sikerult atverniuk, de mara mar biztonsaggal felismerem. Egyebkent ugy kaptam fake anyagot, hogy a gaz csak az volt, hogy a semmiert fizettem. Ja nem vagyok Magyarorszagon. :-)
2017. szept. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!