Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le, illetve...

Hogyan győzzem le, illetve hogyan uralkodjak a szorongásomon állásinterjú előtt?

Figyelt kérdés

Holnap megyek állásinterjúra, és nagyon fontos nekem. Már mindent nagyjából előkészítettem, ( dokumentumok, mondanivaló, felkészülés a keresztkérdésekre, öltözék), de mégis olyan interjú lesz, ahol valószínűleg "megizzasztanak", és ilyenkor jön a pánik, nem akarok rossz benyomást kelteni.

Amikor már minden rendben folyik, nem vagyok szorongós, aktív és kreatív vagyok, de ebben az új helyzetben szó szerint félek. Mit tegyek, hogy ezt ne lássák? Tudom, hogy nincs mitől félnem, de a gyakorlatban ez rázós interjú lesz.

Köszönöm a válaszokat.



#állás #állásinterjú #szorongás #szorongás állásinterjún #idegesség állásinterjú előtt
2016. júl. 31. 17:18
 1/2 szántóvető ***** válasza:
gondolj arra hogy profi vagy és szükségük van rád.(ki is jelentheted az interjún hogy profi vagy.)továbbá legyenek elvárásaid és ezt add is elő határozottan.ha kevés pénzt kínálnak akkor nyugodtan kérj többet,ne légy szégyenlős.milyen területről van szó?
2016. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez egy összetett, komplexebb adminisztratív terület. Ráadásul 3 éve az adott intézményben én mondtam fel, "útirányváltás" miatt, de most más pozícióra jelentkezem. Az, hogy profi lennék, igen túlzás lenne, nem is merném így előadni magam, de a felkészültságem, és gyors tanulási képességeim előny. De aki interjúztat, nagyon parás személy..
2016. júl. 31. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!