Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rakudai Kishi no Cavalry 2. évad?

Nikichan:3 kérdése:

Rakudai Kishi no Cavalry 2. évad?

Figyelt kérdés
Szóval azt szeretném kérdezni, hogy lesz-e második évada? Vagy már van csak én nem tudok róla? Nagyon szeretném tudni:)

#anime #2ikévad #RakudaiKishinoCavalry
2016. júl. 31. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs bejelentve. Az anime eladásai jók voltak, ahogy a light novel eladásait is feldobta, így lehet rá esély. Mindenesetre kétszer akkora eladást produkált, mint mondjuk az Asterisk.

De csak akkor lehet biztosra menni, ha bejelentik. Következő oldalak figyelése ajánlott, ezek mindegyike valós híreket oszt meg:

ANN (AnimeNewsNetwork - angol)

MAL (MyAnimeList - angol)

AA (AnimeAddicts - magyar)

2016. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

De azért jó lenne :(

2016. aug. 2. 18:22
 3/6 anonim válasza:
Valoszinuleg már nem lessz mégeggy évadja ha eddig nem jelentettek be talan még egy 20% esely lehet rá ja és a készitokkel felveszed a kapcsolatot es tudsz javaslatot tenni hogy mibol legyen folytatas de errol meg en se tudok 100% ra mindent Viszont egy Kis esely meg van rá végul is a no game no life nak is most jott a masodik evadja es milyen regota megy mar az elso Szvl Remelem lessz
2018. ápr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azért nem érkezett új évadja mivel miután vége lett az 1. évadnak mert lelépett pár animátor hogy más animéket fejezzen be. Még van esély rá idén vagy talán jövőre hogy visszatérnek de nem sok esély van rá. Egy másik ok amiért nem jön hogy a készítője a mangát is félbehagyta mivel nemtudta hogyan legyen tovább a folytatás de persze ha a többiek visszamennének neki segíteni még lehet belőle valami hisz mint tudjuk nagy bevételt produkált.
2019. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
-mert* xd
2019. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
Örülnék egy 2-évadnak... A hugaval is melyebithette volna a kapcsolatot szerintem, okes a húga de most animesbe gondolkodok :DD... Vermillional is szépek voltak együtt de azért sajnáltam a hugit... Emellet még huh nem ugrik be a neve bocsi érte :DD de az a meleg fiú és az pali akivel abban a dzsoban harcolt se tudtunk meg sok mindent... Pont most nézztem újra úgy 2 év után és azért az a 2 évad már jó lenne....
2020. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!