Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mai fiatalokat (15-20) érdekli...

Mai fiatalokat (15-20) érdeklik az alábbi dolog?

Figyelt kérdés

Szerintem a következő pár évben hatalmas biznisz lesz az élelmiszer termelés és gyártás is.

Pl. a Föld népességégének gyors növekedése miatt minél több ennivalóra lesz/van szükség.


A mai fiatalokat érdekli ez a téma?


Akár a házi kertben való növények nevelésére is gondolok.


...vagy nekik/nekünk mindegy mit fogyasztunk, csak legyen valami?

minél olcsóbban, minél laktatóbb?


fontos még a mai világban, hogy valaminek természetesen legyen jó íze?

megbecsülik a házi dolgokat az emberek?



2016. júl. 31. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak az a kérdés, hogy ' a termelés' érdekli-e a 15-20 éveseket, a válasz az, hogy NEM.


Apróbb otthon termesztett növény, esetleg kisebb gyümölcs/zöldség ? Talán, Nekem van egy paradicsom palántám otthon, pár paradicsomot sikeresen az asztalra tehettem.


Ez sajnos személy függő, az emberek, pláne ez a korosztály nem igazán érdeklődik az iránt, hogy CSAK a pistabácsi krumpliját egye és CSAK a hazai baracklevet igya.

Nem csak azért, mert nem nagyon érdeklődnek, hanem mert sajnálatos módon a legtöbb helyen a 'hazai' és a 'bio' egyet jelent a tízszer drágábbal...

2016. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annó mikor családi házban laktam volt egy kis veteményesem, de mióta panelban lakom nem nagyon van ilyen lehetőségem. Egy két dolgot elültettem cserépbe de mind elpusztult.


Nem kell attól félni, hogy nem lesz kaja. Európában folyamatosan fogy az őslakos népesség, ezt most még lehet pótolni bevándorlókkal, de az meg elég nyíltan faji háborúhoz fog vezetni, aminek kb az lesz a vége hogy kiírtunk minden arabot meg rengeteg feketét


20F

2016. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekel, hogy milyen eredetű ételt eszem. Ami magyar, az azonnal előnnyel indul nálam. :) Amúgy pedig szoktunk kapni a szomszédtól tojást, szilvát, meggyet. Nálunk bodza és fűszernövények vannak, Nagymama babot, paradicsomot és paprikát termeszt. Bevallom, én nem növénynevelgetéssel képzelem el a jövőmet, de odafigyelek a minőségre, és, hogy például ne legyen agyonnyomva az aznapi reggeli/ebéd/vacsora/süti vegyszerekkel.

15/L

2016. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!