Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek bosszúból ezt...

Szerintetek bosszúból ezt mondani valakinek, helyes dolog?

Figyelt kérdés

5 éve lakom egy faluban. Minden évben rendeznek egy rendezvényt, mikor vannak versenyek, előadások meg minden más egyéb... este pedig buli. Van egy srác, aki minden lánnyal kedves, velem sosem volt az. Az oka az, hogy kövér voltam. De ez mindig így volt, amikor összejártunk a falubeliekkel, akkor ott volt ő is és mindig bunkó volt velem, pedig semmit nem tettem ellene. A bunkó még enyhe kifejezés...

Mára már lefogytam és az arcom sem csúnya, sosem volt az mások szerint. Mindig mondták is, hogy milyen szép vagyok, csak le kellene fogynom. Megtörtént.

Idén is eljött a buli ideje.

Most már azt akarta hogy tàncoljak vele az esti bulin, meg érdeklődött irántam. Én pedig ezt mondtam neki :


Figyelj! Nem szerettem volna bunkó lenni veled, főleg nem ma, mivel amúgy is azért vagyunk itt, hogy szórakozzunk és bulizzunk. De már elegem van belőled. Soha nem fogok táncolni veled, sem mással innen. Tudod miért ? Mert mikor dagadt voltam, soha nem érdekeltelek titeket. Konkrétan lenéztetek néha, és még én éreztem magam rosszul emiatt. Pedig nektek kellett volna. Mert olyan emberrel voltatok rosszak, aki soha nem ártott nektek. Akinek egy rossz szava nem volt hozzátok. És mindezt miért ? Mert dagadt voltam. Eddig soha nem jöttél oda hozzám, egyik ilyen rendezvényen sem, hogy megkérdezd hogy jól érzem-e magam, vagy hogy nem-e szeretnék táncolni, mert láttad hogy magányosan ülök a padon, azt nézve hogy minden barátnőmet felkérték táncolni, csak engem nem. Soha még csak meg sem fordult ilyen a fejedben. Egyikőtöknek sem. Mert csak azzal voltatok kedvesek, aki szép és vékony volt. Most meg akarnátok, mi ? Hát én titeket nem! Most én vagyok abban a helyzetben, hogy visszautasíthatlak titeket és Nekem van okom bunkónak lenni veletek. És tudod mit ? Akárhányszor alkalmam lesz rá, meg is fogom tenni. Mert megérdemlitek.


Szerintetek ez helyes dolog volt ?



2016. júl. 22. 14:35
 1/2 anonim válasza:
Jól tetted. Sosem felejtsd el mit csináltak veled. De azért bocsáss meg. Ne a múlttal foglalkozz, hanem örülj annak hogy már megváltoztál. Ne vissza, hanem előre nézz!
2016. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 oreosnyuszi válasza:
Hello! Szerintem nagyon jol tetted hogy beolvastál neki megérdemelte viszont mindenki megérdemel egy második esélyt hátha bocsánatot kér...(vagy nem) De a lényeg hogy probáld meg félre tenni a múltat mert ha most ugyan azt teszed velük mint ök veled akkor szinte te is ugyanolyan leszel ..persze én könnyen beszélek mert még nem voltam iylen helyzetben szóval..jaa...
2016. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!