Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Nem tudom, hogy mit...

Segítség! Nem tudom, hogy mit tegyek! Van két teljesen különbőző srác akiket ugyanúgy szeretek! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van két srác. Mindegyiket nagyon szeretem, de az egyikőjükkel már lassan 2 hónapja együtt vagyok.( Ő Tomi 27. ) A másik srácot a nyaralásom alatt ismertem meg. ( Ő pedig Norbi. 21 ) Nem tudom, hogy most mit tegyek. Norbi tudja, hogy barátom van, ezért csak haverként néz rám. Mind a ketten autós tuning bandába tartoznak. Norbi amolyan vezér féleség, de Tomi csak tag. Mint ahogyan én is. Nagyon fura helyzetbe kerültem. Én is régóta élek autós bandában és az autós világban. De ahol most nyaralok az nagyon messze van attól ahol a párom él. Neki még nem beszéltem róla. Kérnék egy kis segítséget! Válaszaitokat előre köszönöm.

2016. júl. 31. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Hány éves vagy ? Neked az számít, hogy egyik vezér a másik "CSAK" tag? :D szerintem nagyon felesleges lenne elbaszni az otthoni kapcsolatos egy kis nyári kaland miatt.
2016. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem számít, hogy vezér vagy tag. 18L. De nem tudom hogy mit tegyek.
2016. júl. 31. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!