Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem nyitottak a nagyváro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitottak a nagyvárosi lányok az ismerkedésre, a helyes fiúkat is ugyanúgy lekoptatják vagy őket nem, ha épp véletlen leszólítja őket valahol egy srác? Mik a tapasztalok, főleg Debrecenben?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Debrecen nagyváros? xD
2013. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem meg inkább a nagyvárosban nyitottabbak az ismerkedésre. Tapasztalatból tudom. :/
2013. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gyere el NYC-be. Ha ki kezdesz egy novel akkor fel is jelenthet es igen szep karteritest kovetelhet... szoval itt varj egz biztato jelre.
2013. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, hát elég nagy. :D

Attól függ mihez viszonyítjuk. :D

Persze van kivétel, de azért szerintem sokkal inkább nagyobb eséllyel fogok egy kisvárosi lánnyal jól eldumálgatni, mert ő is nyitott a dologra, mint egy debrecenivel vagy gondolom egy pestivel, ha már nagyvárosról van szó. Legalábbis én ezt tapasztaltam, ugyanis akárhány debrecenivel is jól eldumálgattam, azok nagy részéről kiderült, hogy valahonnan bejárósak.

2013. jan. 16. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Debrecen az szep varos de nem nagyvaros. 3. voltam.


20/f

2013. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 The Other ***** válasza:
27%

Ma már volt Debrecenes kérdés...


Amúgy ja, itt minden nagyvárosi lány flancolós. Felszállnak arra a nagy vashernyóra vagy óriás dobozszekérre (vagy annak a csápos verziójára), mert ők nem akarnak a latyakban gyalogolni. Mondhatod neki, hogy arra van a gumicsizma, de az "nem trendi", max. akkor ha mintás.

De olyan sznobériákat is megengednek maguknak, hogy bemennek a bótkatedrálisba, és ottan esznek meg ruhát vesznek ahelyett, hogy főznének ill. varrnának magukra.

Állatból is csak ilyen minipatkány izét tartanak, mert szerintük a tehén sokat sz@rik.

Szóval, tiszta elmebaj, ami itt folyik! És még támadásnak élik meg, ha szóvá teszem nekik, hogy nem normálisan viselkednek. A postagalambomat el se fogadják, hanem egyenesen irtóznak tőle, azt pedig várhatom, hogy ők ideadják a sajátjukat, hogy írjak nekik egy romantikus levelet, amiben elhívom őket az aratóbálba :(

2013. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok és én is ezt vettem észre hogy az itteni lányoknál egyszerűen képtelen vagyok bármit is elérni. Nem sok ismerősöm van, inkább ismeretlenekkel próbálok ismerkedni de debrecenivel még soha semmit nem értem el, minden barátnőm és minden lány akivel akárcsak egy randi vagy jobb beszélgetés volt, mind kidebb városból vagy faluból jött. Ez lehet véletlen is, de határozottan látok egy ilyen trendet. Lehet más nagyvárosokban nincs így, és csak Debrecen ilyen, nem tudom.
2013. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert a városban senki nem ismer senkit és egy lánynak különösen óvatosnak kell lenni. Engem egyszer leállított egy pasas, hogy útirányokat kérdezzen, csak valójában a farkát verte a kormány alatt... Olyan is volt, hogy beszélgettünk neten valakivel aztán elkezdett meztelen képeket küldözgetni magáról meg felhívni (nem adtam meg a számomat!!) és még sorolhatnám. Csodálkozol, hogy óvatos az ember? Nincs semmi bajom a fiúkkal meg nem félek tűlük, csak egyszerűen nem érdekel a szembe jövő idegen és nincs kedvem foglalkozni vele, plusz ha kilépek az utcára, akkor általában dolgom van és nem is érek rá, az úticéllal vannak elfoglalva a gondolataim.
2013. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!