Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orvos szeretnék lenni, mi a...

Orvos szeretnék lenni, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék orvos lenni , mert szeretnék életeket menteni és utána azt hallani , hogy köszsönöm. De nem vagyok olyan jó tanuló még általánosba járok (most megyek majd 8-ba ) szerintetek még változtathatok? láttam egy animét (angel beats) és ott a főszereplő nagyon későn változtatott , de akkor is felvételt nyert egy orvosi egyetemre (csak meghalt) és nekem innen jött ez az ötlet...szerintetek?

2016. aug. 1. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Nem támogatom. Ha meghalsz, mielőtt orvos lennél, az nem vonzó.

Ne animékből tájékozódj a világról (fel nem tudom fogni, miért nézik emberek, de ez mindegy), hanem a valóságból.

Az orvos egész életében tanul. A tévedésébe belehalhatnak emberek. A köszönöm is gyakran elmarad.

De tanulj sokat, tanulj jól. Tanulj meg tanulni! Ez a legfontosabb. És szeresd magad azért, amit tudsz!

Kémia, biológia, angol. Ezt a hármat nagyon magas szinten kell tudnod, s az nem is elég, amit az iskolában tanítanak.

2016. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon becsülendő dolog. És igazából még nem késő elkezdeni. ha nagyon szeretnél az lenni sosem késő (na jó van egy határ amikor már nemérdemes elkezdeni, de nálad az még messze van). A köszönöm, amúgy tényleg gyakran elmarad, de a hálát észreveheted a szemükben, az majdnem ugyanaz. Tényleg nem az animékből kellene álmokat szövögetned, de ha ezt akarod legyen. Azok melett amiket az elöző felsorolt serintem a német sem ártana. Egyre több embernek kell. Sok sikert!
2016. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!