Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg ciki?

Szerintetek ez tényleg ciki?

Figyelt kérdés

A barátaim szerint nagyon gáz és beteges amit csinálok, mivel nagyon tetszik a twenty-one pilots énekese. Folyton ő jár a fejemben. Nem tudom,hogy miért rajongok érte ennyire de sokan mondják,hogy ez nagyon gáz és,hogy a koromban ez nem normális.

13/l


2016. aug. 2. 01:47
 1/3 anonim válasza:
nekem még 18évesen is volt olyan, hogy teljesen rápörögtem egy énekesre, de totál bele voltam zúgva, pedig komoly kapcsolatom volt már akkor :D 13 évesen meg hajajjjjjj
2016. aug. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:

Ciki az, amit te annak tartasz, és nem az, amit mások annak tartanak. Hogy mások mit gondolnak, arra érdemes figyelni, de alapvetően te fogod magadban eldönteni, hogy valamit szégyellsz-e felvállalni, vagy sem. Ha igen, akkor ciki lesz számodra. Ha nem, akkor nincs probléma, vagy legalábbis nem a te problémád.


Mindenesetre hibás a viszonyulás. Te nem ismered az adott énekest. Te csak kiragadott élethelyzetekben látod őt, jó eséllyel akkor sem őt, hanem azt a szerepet, amit eljátszik. Lehet, hogy egy interjúban azt nyilatkozza, hogy szereti a túrós tésztát, mert éppen az növeli a lemezeladások számát, mert ez passzol bele a mások által jól kialakított imázsába, holott valójában nem szereti. Nem tudod, milyen mikor egyedül van, mikor fáradt, mikor az igazi barátjaival beszélget, nem tudok, hogy mi idegesíti fel, mitől fél, mire vágyik, nem ismersz belőle kvázi semmit.


Te egy fiktív személyt kedvelsz, egy szerepet a színész helyett, kvázi egy elnagyolt, kidolgozatlan festményt, pár gyors ecsetvonással. Persze így könnyen lehet szimpatikus, hiszen olyan tartalommal töltöd meg ez a félig üres lapot, ami neked szimpatikus. Csak éppen ez köszönő viszonyban sincs a valósággal.

2016. aug. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek(illetve a másodiknak nem mert véletlen mellé nyomtam). Egyébként kettessel teljesen egyet értek.
2016. aug. 2. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!