Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennétek 7/7 napot dolgozni?

Mennétek 7/7 napot dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem volt divat ez, szombaton lehetett menni túlórázni,de a sok munkára hivatkozva,lehet most egy ideig vasárnap menni, szombati pénzért.

Mindig csak akarnak,de adni nem és akkor mivel lehetne a dolgozőt motiválni? Pénzzel mindenki azt mondja erre úgy néznek,mintha kocsit tengerparti villát kérnènek..

Sokan nem mennek,vannak jelentkezők,akik fele annyiértis mennenek szerintem.én sem mennék, de sajnos nem azon aterületen vagyok,ahol 100% -ban leszarják ezt így mindig eröltetik,hogy jöjjek..netto 6000 ért kb nem akarok.. Nem szorulok minden áron a pénzre és lehet,hogy előbb megyek egy bankhoz,minthogy apröért tegyem tönkre magam..

Igazából az bíztat,hogy hétfőn szabin vagyok..de azert 7-7 az sok utána ha hétvégénnem is megyek azért ugyan ugy 5 nap akárhogy is nézem a 12 nap egyhuzamban sok!

Mennétek? Akár lenne szabi közben akár nem,megérné nektek?

Egy unalmas gyárban ráadásul..


2016. aug. 2. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem mennék, mert öreg vagyok, de az első melómnál 6 napot dolgoztam egy héten kb reggel 9-től este 7-ig. Fiatal voltam, szerettem is ott dolgozni. Szóval nem zavart. De már ellustultam.
2016. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menne a halál 6e-ért. 3x röhögném körbe ezt az ajánlatot.
2016. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szombat 2,5, vasárnap 3x szólóval megy, bevállalom, ahogy eddig is tettem.
2016. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6k kevés lenne.
2016. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!