Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eagle Ottawa? Ti vissza...

Eagle Ottawa? Ti vissza mennétek oda dolgozni másodjára?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolkozom azon hogy otthagyom. :D De Seres óbégatása hiányozna. Na meg az hogy ha találnék is valamit legalább ugyan ennyire szar, vagy szarabb lenne.


Milyen területen dolgoztál ott?

2015. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meós voltam, de el jöttem 4 hónap utàn, más céghez kerültem, azon gondolkozok hogy vissza menjek-e, csak tudod az jàr a fejemben hogy " ahol egyszer sas voltàl, oda ne menj vissza verébnek." :D . mióta vagy ott? melyik részen? szabász vagy?
2015. okt. 25. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sárga pólós sas lennél. :D

Szabász vagyok, lassan 4 hónapja.

Nekem elég stresszes ez a munka, ha találnék másikat akár kevesebb fizetésért is(ami nem balesetveszélyes mert az lenne, csak nem akarok lerokkanni 20 évesen) biztos nem jönnék ide vissza. De annyira ez sem vészes, a semminél ezerszer jobb, na meg vannak ennél szarabb munkák is kevesebb pénzért.

2015. okt. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy most hogy bővítik a gyárat kelleni fog nekik a munkaerő, de úgy tudom hogy 1 évnek el kell telnie felmondásod óta hogy visszavegyenek.

Olyat is hallottam hogy az új üzemben 12 órás, dupla műszak lesz, de ez sem 100%.

2015. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az bizony. :D

de viszont sok lehetöség nincs hogy dolgozz talàn ott, máshova meg nehéz bekerülni.

Csak van egy idióta oktató aki csesztet àllandóan, ő miatta jöttem el, meg plusz azért mert a nyakamba akartak akasztani 3 fegyelmit, sárga pólós voltam, ugye a sàrgànak nem lehet fegyelmit adni kivéve ha igazolatlanul van tàvol, biztos ismered.. :D .. Csomagolósnak viszont mennék de, menjek vissza megint?!

2015. okt. 25. 23:53
 6/9 A kérdező kommentje:
màrciusban jöttem el, màr vannak az új gyàrban úgy tudom.
2015. okt. 25. 23:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, építészek meg ilyenek. :D Elv jövő hónaptól kezdődik a költöztetés. Melyik műszakban voltál? Amelyikben én vagyok elég rendesek az oktatók.
2015. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ha még ott lennék most délelőttös lennék.

ki a csoportvezetőd?

2015. okt. 26. 23:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is délelőttös vagyok most. Csoportvezető pedig változó. :D Pakolásszák össze vissza az új dolgozókat.
2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!