Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen ha azt írom az eladónak...

Ebayen ha azt írom az eladónak, hogy nem jött meg a csomag, utána tudnak nézni, hogy tényleg igazat mondok-e? Vagy küldik azonnal vissza a pénzt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ajánlva adták fel, akkor utána tudnak nézni

(amúgy ha megkaptad a csomagot, csak jó lenne a kis lóvécska is, akkor jó nagy gE.c. vagy)

2016. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megkaptam a csomagot, csak hibás. Semmire sem tudom használni. A teljes árát vissza akarom kérni.
2016. aug. 3. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt írd hogy hibás és visszakapod az árát... a csomagoknak van száma, meg tudják nézni hogy megérkezett-e valahova.
2016. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értem azokat, akik a görbe utat választják, amikor van egyenes is. Ha a termék hibás, akkor azt írd meg, ne mást. Pénzt vissza fogod kapni, s ez esetben a visszaszállítás költsége is az eladóé.
2016. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illetve bizonyisd képpel,videóval hogy hibás terméket kaptál...és nem azonnal kapod emg a pénzt,lehet több nap/hét
2016. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem érkezett meg..írtam.Másnap feladott egy ugyanolyat,arról,hogy visszafizetne,nem esett szó
2016. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!