Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jófogás.hun 20000Ft értékben...

A jófogás.hun 20000Ft értékben előre utalással fizettem, de nem kaptam meg a terméket mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hirdető nem válaszol.
2016. aug. 4. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nevét, címét, akkor feljelentés. Ha nem, akkor bukta. Sosem utalunk előre semennyit, csak utánvételesen.
2016. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A jófogás eléggé észre nem vehető módon hívja fel a figyelmet arra, hogy soha nem szabad előre fizetni.

Arra is kér, hogy ha ilyen hirdetéssel találkozol, akkor jelentsd.

A jófogás olyan csak mint egy fa, amire kitűznek az emberek egy cédulát.

Apróhirdetéseket jelenít meg, de nem ellenőrzi sem a felhasználót, sem a hirdetést.

A legtöbb, amit tehet, hogy ha sok panasz érkezik egy hirdető ellen, akkor törli a regisztrációját.

Ha valós adatokat adott meg az illető, akkor feljelentés hozhat eredményt.

De nagyon hülye csaló az, amelyik így tesz. Kamu esetén is tud valami kezdeni a rendőrség, mert az utalás már elvezethet a tetteshez.

2016. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

"Sosem utalunk előre semennyit, csak utánvételesen."


2000 adásvételen vagyunk túl, ennek a 80%a előre utalással történt, mindegyiknél megkaptam az árut!

2016. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, akkor szólj aki nem válaszol a kérdezőnek, hogy nehogy lerontsa az átlagod.
2016. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!