Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tengerparti helyre...

Milyen tengerparti helyre ajánlanátok költözni, ahol van olyan meleg, hogy lehet fürdeni?

Figyelt kérdés
És ahol több pénzt lehet keresni havi 2000 Fontnál?Mert jelenleg Angliában élek és ha van jobb lehetőség természetesen élnék vele,köszönöm előre is a válaszokat.:)

2016. aug. 5. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
brighton
2016. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)..Te itt élsz?Megnéztem és nagyon tetszik köszi :)
2016. aug. 6. 10:00
 3/4 goaus ***** válasza:
Brighton és Bournemouth a két legjobb, de a fürdés csak akkor lehetséges, ha bírod a 16-17 fokos vizet. 3 éve lehetett fürdeni, elmult két évben hidegebb joval a viz, pedig én a 18 fokosban is vígan uszkáltam, 2 éve nem mentem bele.:) 2000 font az 15-16 fontos órabér, annyit viszont ma már szakmával angoltudássl sem adnak, 11-12 font a kezdő órabér hiányszakmákban, angoltudással. Az olyan 1400-1500 font per hó, és a lakhatás drága mindkettőben. 2 szobás lakás normális 1000 font per hó, szobák 5-700 per hó.
2016. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)..azt gonodoltam,mert én is Angliában élek és itt se valami olcsó ..köszönöm :)
2016. aug. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!