Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jó, kollégiumos gimnázi...

V.Tina kérdése:

Milyen jó, kollégiumos gimnáziumok vannak Szegeden vagy Baján, ahol spanyolt is lehet tanulni?

Figyelt kérdés

A kisvárostól, ahol élek, Szeged is, és Baja is körül-belül ugyanolyan távolságra van. Mindkét város nagyon tetszik, úgyhogy eldöntöttem, hogy a kettő közül valamelyikbe szeretnék gimnáziumba menni.


Szeretnék spanyolt tanulni második nyelvként, szóval mindenképp olyan iskolába mennék, ahol ez lehetséges. (nyilván :D)


Kollégiumban szeretnék lakni, szóval koleszos gimit keresek, olyat, ahol a szobák sem rosszak. :D Gondolkodtam azon, hogy ha nem is koleszos a suli, akkor egy közeli kollégiumba menni, és onnan bejári, de valamiért elvetettem ezt az ötletet, valamiért nem vagyok kibékülve a gondolattal :/


És végül, de nem utolsó sorban a gimnázium is szép legyen, és ne romos, vagy börtönszerű, szóval igényes iskolát szeretnék találni, ahol jól is érezhetem magam tanulás közben.


Jó tanuló vagyok, kitűnő lettem az idén év végén. (Még hátra van a nyolcadik, csak szeretnék minél hamarabb dönteni :))


Előre is köszönöm :)


2016. aug. 5. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!