Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lelki társunk mindenképp a...

A lelki társunk mindenképp a szerelmünk?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben... Most képzeld el, hogy a te lelki társad egy Kovács Józsi nevű 57 éves raktáros. Szereti a focit és a sört, 12 éve impotens, MszP szavazó és van egy anyajegy a bal nagylábujján. Hogy tetszik?
2016. aug. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tetszett a kommented :D Viszont,nem azért kérdeztem,mert keresem a lelki társam,hanem mert úgy érzem,hogy megtaláltam.(Neem,nem Kovács Józsit:D) Csak nem tudom mennyire furcsa az,ha nem a szerelmem ez a szemely.
2016. aug. 6. 04:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy nem fordítva kellet volna?:D így hogy.. A szerelmünk mindenképp a lelkitársunk.. így kellet volna, szerintem :D

Amúgy nem mindenképp de csak szerintem.

2016. aug. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok.

Nem gondolom,hogy fordítva kellett volna írjam. De nem is hinném,hogy olyan sokat változtat a jelentésén,az ahogy te tetted fel a kérdést.:D

Egyébként köszönöm a válaszod! :D

2016. aug. 6. 05:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem kell, hogy a lelki társzunk feltétlenül a szerelmünk is legyen. még csak az sem biztos, hogy a lelki társad csak ellentétes nemű lehet. miért ne lehetne azonos nemű, akivel semmi szerelem, vagy szex nincs köztetek, "csak" egy nagyon jó, rendkívül mély, nagyon komoly és közvetlen barátság, amiben teljesen nyíltan és őszintén tudtok bármit megvitatni? bár én is úgy gondolom, hogy az valami csodálatosan jó dolog, ha a lelki társ egyben a szerelmünk is, és akkor dalolnak igazán az angyalok. de ettől még szerintem lehet más felállás is. sőt az sem biztos, hogy csak egyetlen lelki társa lehet valakinek.


sőt igazából a lelki társ fogalmára sincs igazán pontos definíció, így mindenki azt érti alatta, amit neki ez a fogalom jelent. a dolog valós működéséről meg pláne nem tudunk semmit, csak feltételezéseink vannak.

2016. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül a szerelmet a lelki társhoz kapcsolni. Nekem a barátom is a lelki társam nyilván, de a barátnőm is az, akit én már a húgomnak tekintek.


18/L

2016. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!