Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek oda fogok kerülni?

Szerintetek oda fogok kerülni?

Figyelt kérdés
Skrizofén vagyok és amikor éjszaka aludtam azt beszélte valaki hogy a gyehennába fogok kerülni,reggel szintén mondtam majdnem olyat hogy jaj Istenem,és valaki ki mondta azt a szót hogy gyehenna.Vajon Isten volt ez vagy a Démonok feleltek Isten helyett,ki volt???
2016. aug. 6. 11:38
 1/3 j-eszköz válasza:
Isten mindenkit nagyon szeret. Mert nagyon szeret mindenkit, nem akarja, hogy pokolba jussunk. Jézus mindenki bűnéért vezekelt, ezért a bűnök miatt se jutunk a pokolba. Jézus mindenkinek kinyújtja kezét, hogy megmentse. Csak az jut pokolba, aki végleg elfordul tőle. Csak az jut pokolba, aki oda akar jutni.
2016. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a Démonok mondták Isten helyett?Mert olyan kedvesen mondta ezt a szót hogy gyehenna,mert pedig a démonok gonoszan mondanak.Akkor a Démonok voltak?
2016. aug. 6. 12:10
 3/3 j-eszköz válasza:

Nem ismerem biztosan, hogy ki vagy mi okozta ezt a gyehenna-dolgot, de Jézus biztos, hogy nem.

Lehet nem jó lelkek okozták, de az is lehet, hogy a betegség vagy más miatt volt.

2016. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!