Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A VICO, és más VHS kiadónak...

A VICO, és más VHS kiadónak van valami katalógusa vagy akármije ahol át lehetne nézni részletesen, hogy miket adtak ki?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni, mert eddig még egy részletes leírással se találkoztam csak pár emberke listájával, ami nem biztos hogy fedi a valóságot, mert lehet hogy mást is kiadtak még, csak nem tudni róla.

#lista #VHS #KATALGUS
2016. aug. 7. 09:03
 1/3 anonim válasza:

Mintha az ISZDB-n fent szerepelne a munkásságuk. :)

Csak írd be a keresőbe, hogy VICO. Remélem, tudtam segíteni!

2016. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj , de nem !


Ismerem az oldalt ,szeretem is. Ismerek olyat is aki bővíteni szokta a listájukat. Azért írtam hogy az ö katalógusukat, mert az hivatalos, és elméletileg az összes kazinak szerepelnie kéne benne az ISZDB elég bő listával rendelkezik, de ők is leírták, hogy a listájuk úgy bővül, ahogy kerülnek elő a dolgok, szóval nem teljes. Azért köszi.

2016. aug. 10. 21:40
 3/3 A kérdező kommentje:

Engem épp azok érekelenek, amikről még nem tudunk.


Jó lenne ha valami egykori fejes besegítene ebben az ISZDB-nek. Nem a cégalapítóra gondolok, mert tudom hogy meghalt, de tuti van még pár ember aki tudhatja mik készültek el .

2016. aug. 11. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!