Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kresz vizsga kérdések?

Kresz vizsga kérdések?

Figyelt kérdés
Hol lehet korábbi elméleti vizsgákat találni online? Csinálom ezt az online tanfolyamot, de itt olyan kérdések vannak, ahol 2-5 válaszlehetőség van, az igazi vizsgán pedig 3... és szeretném tudni kb. milyen kérdések lesznek
2016. aug. 7. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kresz teszt 2016
2016. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn az e-titánt vettem meg, a vizsgán így már nem találkoztam új kèrdèssel
2016. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az van, csak amikor kérdeztem akkor nem értem el a vizsgagyakorláshoz, ott minden kérdés előjön ami a vizsgán lehet?
2016. aug. 8. 22:38
 4/4 anonim válasza:
Etitanon se jön elő minden kérdés. De én azt mondom, ha a tanfolyamon figyeltél, vagy megfelelően megtanultad a kreszt, és a teszteket nyomod az etitanon mint állat, akkor ezek együtt biztos hogy eredményesek lesznek. Én figyeltem a tanfolyamon és még vettem etitanos 12 óra tesztelési időt, plusz még kaptam az autóssulitól is egy teszt programot, amiben tényleg az új kérdések is benne vannak. Na ezeket rogyásig gyakoroltam, és hibátlan vizsgát írtam. DE! A vizsgán biztos hogy lesz olyan kérdés, amivel még nem találkoztál, mert nagyon nagy a kérdésbázis, de ha alapjaiban érted a kreszt, menni fog a vizsga. Én egy hónapja voltam vizsgán, már megvan az EÜ, az a kreszhez képest semmi, és most kezdtem el a vezetést. :) Már csak egy vizsga igazolás kell és mehetek is az okmányirodába :)
2016. aug. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!