Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem segíteni?

Kecskesajtann kérdése:

Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
A LoL játékkal kapcsolatban? Mi a célja? Mi a lényege? Miről szól? Igazából egy rövid játék leírást tudtok nekem mondani vagy akár linkelni?

2016. aug. 8. 03:31
 1/3 anonim ***** válasza:
olvass el minden ifót ami a LoL oldalán van... kezdj el játszani, és fél év múlva megérted (magamból kiindulva)
2016. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy játék, ahol 5-5 ellen kell harcolni. Különböző hősök vannak, a meccs elején választod ki őket. Mindegyiknek van 5 képessége amit egy-egy menet során fejlesztesz. Egy ilyen meccs 30-45 percig tart.


A hősöket meg lehet venni játékbeli pénzért, így bármikor választhatod őket, ill. van hetente 10 ingyenesen használható.


A játékban 3 (ill. 4 ) fő útvonal van. 3 vonal a top, middle, bottom. Van a jungle is, amely különböző bónuszokat rejt... A 3 fő útra minionok érkeznek, és először azokat kell ölni, mert ha ölöd őket, pénzt kapsz. Abból a pénzből tudsz játék közben tárgyakat venni, amelyek erősebbé tesznek.


A játékban többféle hős van, tank, harcos, mágus. Kétféle nagy sebzés létezik: a fizikai, illetve a varázs. Fizikai sebzés általában az alap ütésed, és ezt segítik a képességek. A mágusoknál ez az alap ütés gyenge, és a képességekre épül a karakter.


Az útvonalon tornyokat rombolva kell eljutni az ellenfél bázisa melletti "nexus"-ig, akkor ér véget, ha azt leromboljátok. Ehhez elengedhetetlen az, hogy öld az ellenfeleidet, hiszen így 1-2 percig távol tarthatod őket.


Fontos még a mana.(Majdnem) Minden képesség ebbe kerül, de ez már kicsit részletes :D


Szóval a lényeg, hogy a képességeid jó használatával, csapatjátékkal, és a megfelelő jungle szörnyek kiírtásával legyőzd az ellenfelet.


Valóban teljesen megérteni a játékot, azt, hogy mit mikor érdemes használni picit hosszú idő. Én egy éve játszom, ajánlom a kipróbálását. Azonban van egy-két negatív dolog is, pl. vannak nagyon hülye emberek, akik miatt kicsit nehézkes a játék.


A játékon kívül tudsz még rúnákat és mesterségeket is készíteni, ezek is bónuszt szolgálnak. Illetve vannak különböző játékmódok is, amik érdekesebbé teszik az egészet.


Az 5 fő szerep pedig:

top - ide egyedül egy tankosabb, harcos jellegű hős megy általában

middle - ide sokszor kevés életű, de nagy sebzésű (mágus vagy assasin)

bottom-adc - ez egy lövész, nagy sebzéssel, kevés élettel

bottom-támogató - A lövészt segíti (ellenfelet elkábítja, gyógyít...)

jungle - a fő utakat segíti, esetleg hátulról megtámadja, és 2v1-ben könnyen ölhettek


Huh, lehet hosszú lett, ha érdekel még valami, kérdezz :D

2016. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm naggyából értem :)
2016. aug. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!