Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A (lány) vámpíroknak is van...

A (lány) vámpíroknak is van mensijük?

Figyelt kérdés

tudom hogy hülye kérdés, de kiváncsi vagyok hogy gondoljátok.

régebben egyszer megnéztem az alkonyatot, és utána elgondolkoztam, hogy amikor a csaj terhes lett, még ember volt. ez oké. de a gyerekének,aki félig vámpírként született, vajon lesz mensije? és azok, akik a "család" többi tagja, lányok/nők, nekik vajon van? hiszen vámpírok, és a vámpírok vért isznak/esznek. de nekik nincs vérük. vagy van?

tudom, hatalmas baromság, de ez nekem olyan fura :DD



2016. aug. 8. 11:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%
Azt írtad, hogy az "ilyen apró hibák miatt nem hihető a film"... És amikor a srác farkasemberré változik, az még belefér a hitelesség kategóriájába? Nem tudtad, hogy a film igaz történeten alapszik? :)))
2016. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
Én vámpír fiu vagyok nekem szokot 😂😂
2016. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
Javítanám magam: vagyis inkább farkassá változik a csávó...(nem farkasemberré)! Végülis ha a csaj nem menstruál, és mégis lehet gyereke, akkor már ez is csak részletkérdés... Nem?
2016. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A farkasok pont rossz példa, mert azok állatok, es az állatoknak van..
2016. aug. 12. 11:31
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
Én az átváltozásról beszéltem a farkasok esetében.Nem a menzeszükről. Csak ha szerinted a "menzesz-probléma" miatt nem "hihető" a film, akkor mi van az átváltozásokkal? Azok még hihetőek? :)
2016. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen. Mert ez olyan mint egy mese, felnőtteknek, filmben. Tehát kitalált dolog, amit eljátszanak. Az hogy átváltozik, is a kitaláció része. De nem voltak elég pontosak, mert egy vámpír nem lehet terhes,mert nincs vére, ahogy itt valaki irta. Tehát nincs mensije. Csak kivácsi voltam ti hogy gondoljátok.
2016. aug. 14. 11:06
 17/22 anonim válasza:
100%
A vámpirpk nem úgy szaporodnak ahogy az emberek, hanem harapással. És mivel örök életük van, nem minfig olyan fontos, h szaporodjanak, mert az ivadék vámpírok gyakran megvadulnak, nem tudják mit kezdjenek magukkal, és embereket lezdenek gyilkolászni
2016. aug. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
el se hiszem hogy reggel 6-kor olyan választ tudtál adni, amit meg is értek. mármit hogy teljesen egyetértek veled utolsó. csak én olyankor még alszok nyáron:D
2016. aug. 25. 14:49
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel hogyha egy vámpír srác szerelmes egy emberbe akkor ha az ember menstruál akkor mi van? Nem vágyik a vérre?
2017. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ivartalan úton, harapással szaporodnak :D

Hogy egy vámpírnak hogy áll fel...

Nos, a Vámpírnaplók könyvekben sehogy, a kölcsönös vércsere a nemi aktus. A sorozatban... Nos...

Összességében a romantikus jellegű vámpírok vígan kefélnek, Drakulaféléék nem.

2019. máj. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!