Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A (lány) vámpíroknak is van...

A (lány) vámpíroknak is van mensijük?

Figyelt kérdés

tudom hogy hülye kérdés, de kiváncsi vagyok hogy gondoljátok.

régebben egyszer megnéztem az alkonyatot, és utána elgondolkoztam, hogy amikor a csaj terhes lett, még ember volt. ez oké. de a gyerekének,aki félig vámpírként született, vajon lesz mensije? és azok, akik a "család" többi tagja, lányok/nők, nekik vajon van? hiszen vámpírok, és a vámpírok vért isznak/esznek. de nekik nincs vérük. vagy van?

tudom, hatalmas baromság, de ez nekem olyan fura :DD



2016. aug. 8. 11:04
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Én egy olyan verziót tudok, hogy ha a vámpírok szeretnék, akkor képesek "beindítani" a vérkerigésüket. És így tudnak szaporodni is, meg hát az álcázást is segíti. Persze, ez nekik nagyon megterhelő, és nem tudják sokáig fent tartani. Nekem jobban tetszik ez, mint hogy harapással szaporodnak.

Ha minden egyes alkalommal átváltoztatnak valakit, akit megharapnak, akkor idővel nem is maradna ember...a vámpírvér meg nem túl tápláló. Ha már mindenáron harapással szaporodnak, akkor legalább tudják szabályozni, ki változik át.

Én úgy tudom, hogy akkor változik át valaki, ha az ember vérébe vámpírvér jut. De ez igazából attól függ, ki mit akar elhinni :) de felesleges veszekedni rajta, elvégre nem léteznek vámpírok :D

2021. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó :)

Ha belenézel a romantikusabb vámpírirodalomba/filmekbe, nem egy/néhány harapástól változnak át. Vagy vámpírvérrel a szervezetükben kell meghalniuk (Vámpírnaplók-univerzum), vagy teljes vércsere, vámpírpubi leszívja delikvens vérét, majd itatni kezdi a sajátjával. (Cat&Bones's world) Tényleg, az Anita Blake-sorozatban hogyan működik? Azt hiszem, ott is vércsere, de azt még nem olvastam (Következő project, ha végeztem a Harry Potter univerzummal 🤣)

2021. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!