Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásároltam 2 honapja a Sportfa...

Vásároltam 2 honapja a Sportfactoryban 44 ezer Ft-ért egy Nike cipot, ami szétment, szétszakadt egy hosszabb utazás alatt. A bevizsgalas utan közöltek hogy nem cserélik ki, mert "nem rendeltetésszerűen" volt használva a cipő. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kínába utaztam, 26 órát, Dubaiban az átszallasnal észleltem, hogy a jobb cipő belső oldala, kezd szétmenni. Sajnos masik cipőm csak a feladott poggyaszomban volt, igy muszáj voltam meg közel 15 órát a cipőben tölteni, ami annyit jelent, hogy jarjaltam a reptéren es felszálltam a repülőre. Se kicserélni nem akarjak, se semmi. Fogyasztóvédelem vagy bármi hatóság bevonásával tudok tenni valamit? Járt mar igy valaki, el lehet érni valamit?

2016. aug. 8. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat ez gáz, sajnos...:( Air Max cipo volt ? :( Ha az, akkor annak birnia kellene...:D
2016. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!